header


ROS-SWEET na targach Anuga 2015

news_img1

ROS-SWEET Sp. z o.o., jeden z liderów handlu hurtowego bakaliami, orzechami i ziarnami zaprezentuje nowe produkty na targach Anuga 2015 w Kolonii. Przedsiębiorstwo przedstawi 5 własnych brandów produktowych oraz pozostałe pozycje z oferty asortymentowej.

Targi Anuga są jednymi z największych targów spożywczych na świecie. Impreza organizowana jest co dwa lata, przyciąga blisko 7 tys. wystawców i ponad 150 tys. zwiedzających. Spółka ROS-SWEET będzie uczestniczyć w targach Anuga w charakterze wystawcy już po raz trzeci.

- W tym roku jedziemy na Anugę głównie w celu podtrzymania i zacieśnienia relacji biznesowych z naszymi dotychczasowymi kontrahentami. Chcemy też zaprezentować nasze nowości produktowe, między innymi miazgę sezamową i orzech włoski tarty oraz pozostałe produkty pod własnymi brandami: Almond Slivered, Almond Sliced, Walnut Kernel oraz mak Melbake?s i mak Lulido, wszystkie w nowych opakowaniach ? mówi Sławomir Ogryzek, Prezes Zarządu ROS-SWEET Sp. z o.o.

- Liczymy na to, że tegoroczna edycja targów pozwoli nam również na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, poznanie najnowszych trendów w branży i potrzeb rynku oraz na zwiększenie sprzedaży ? dodaje Sławomir Ogryzek.

Targi Anuga odbędą się w dniach 10-14.10.2015 w Kolonii w Niemczech. Z ofertą ROS-SWEET Sp. z o.o. będzie się można zapoznać na stoisku nr D083, w Hali 11.3.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple