header


Smak lata

news_img1

Marka Marguerite znana jest we Francji już od 1919 roku. Przez blisko sto lat towarzyszy mistrzom cukiernictwa w przygotowywaniu produktów o najwyższej jakości. Za sprawą CSM Bakery Solutions dostępna jest także w Polsce. Jedną z jej nowości produktowych na ten sezon jest nadzienie pralinowe Croquant Citron Meringue o smaku orzeźwiającej cytryny, połączonej ze słodką, chrupiącą bezą.

Doskonała, gotowa do użycia masa pralinowa ma orzeźwiający smak cytryny z kawałkami słodkiej i chrupiącej bezy, zatopionej w białej czekoladzie, z drobnymi chrupiącymi prażynkami. Kwaskowaty smak cytryny doskonale komponuje się ze słodyczą białej czekolady i bezy, nadając wypiekom wyjątkowy, niepowtarzalny charakter ? prawdziwy smak lata, dający orzeźwienie w gorące, letnie dni.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple