header


Święto chleba i piernika 2015

news_img1

Gościem specjalnym imprezy będzie Anna Starmach - mistrzyni sztuki kulinarnej, absolwentka szkoły kucharskiej Le Cordon Blue w Paryżu, jurorka programu MasterChef i prowadząca program Pyszne 25. Anna Starmach zaprosi gości święta w krainę wykwintnych smaków, które można i należy łączyć z chlebem. Na deser pojawi się piernik w nowej odsłonie.

W trakcie Święta Chleba i Piernika na jaworskim Rynku wystąpią także gwiazdy polskiej muzyki - Ewelina Lisowska i Mrozu.

Od swych początków impreza w Jaworze promuje pieczywo. Jest też doskonałą okazją do zaprezentowania wyrobów piekarsko-cukierniczych. W trakcie trzech dni (piątek, sobota, niedziela) na płycie Rynku pojawiają się drewniane domki i namioty handlowe. Osoby zainteresowane przygotowaniem takich stoisk proszone są o kontakt z organizatorem imprezy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.schip.jawor.pl. Tam także znajdują się formularze zgłoszeniowe do udziału w konkursach dla piekarzy.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple