header


Firma Kandy świętuje w tym roku 30-lecie istnienia

news_img1

Firma Kandy (www.kandy.pl ) świętuje w tym roku 30-lecie istnienia. Od początku działalności jest to przedsiębiorstwo rodzinne z polskim kapitałem, prowadzona teraz przez trzecie pokolenie. Trzy dekady temu właściciele zaczęli od małego zakładu przetwórstwa owoców, zatrudniającego parę osób. Dziś Kandy jest jednym w liderów w swojej branży, z powodzeniem sprzedaje na rynki zagraniczne, zatrudnia kilkudziesięciu pracowników i regularnie wprowadza do portfolio nowe produkty.

Sztandarowym, od wielu lat znanym wyrobem jest śliwka kandyzowana, będąca podstawą popularnych i eksportowanych na cały świat śliwek w czekoladzie. Produkcja owoców kandyzowanych jest od początku jednym z filarów firmy. Kandy specjalizuje się także w nadzieniach, żelach, wsadach do jogurtów, polewach do lodów, żelach do delicji. Zaopatruje cukiernie, piekarnie, mleczarnie, małe i duże fabryki, produkuje także pod marką własną klienta. Firma prowadzi stabilną, stałą politykę inwestycyjną. Dzięki dużej inwestycji poczynionej w ubiegłym roku, wprowadziła na rynek nowy produkt. Są to termostabilne nadzienia kremowe i owocowe Lauretta (www.lauretta.eu ).

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple