header


Baby-Maxdrop 400

news_img1

Specjalizująca się w produkcji nowoczesnych maszyn dla branży piekarsko-cukierniczej firma SUPRA GROUP wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązanie z serii urządzeń ?mini? - ?Baby-Maxdrop?.

Nowe urządzenie powstało z myślą o małych zakładach piekarskich i cukierniczych, które zamierzają poszerzyć swój asortyment o wyroby ciastkarskie. Sprawdzi się także w hotelach, sklepach czy restauracjach.

Przy pomocy tej niewielkiej gabarytowo maszyny można łatwo i szybko przygotować ciasta kruche o różnych kształtach, a także bezy, eklery, groszek ptysiowy i słomkę ptysiową, jak również klaty biszkoptowe, muffiny, makaroniki czy kokosanki. Nowoczesna konstrukcja przystosowana jest do pracy z różnymi rodzajami ciast, pozwala na stosowanie wymiennych końcówek (mosiężnych i plastikowych) z różnymi wzorami i zapewnia łatwą, intuicyjną obsługę. Panel operatorski z wyświetlaczem PLC pozwala na wybór programu operacyjnego, wprowadzanie i korygowanie parametrów określających kształt, liczbę i sposób wytwarzania produktów. Niewielkie wymiary urządzenia pozwalają na prowadzenie produkcji na ograniczonej powierzchni.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple