header


Zmiany w ekipie do Rimini

news_img1

Istotne zmiany zaszły w ekipie, która przygotowuje się do Cukierniczych Mistrzostw Świata Juniorów (Junior Pastry World Championship) ? międzynarodowej imprezy, która w dniach 17-18 stycznia 2015 roku odbędzie się w Rimini. W połowie listopada Expo Sweet EZIG, sponsor i patron startu polskiej drużyny, podjął decyzję o zmianie jej trenera. Monika Stimma z Bydgoszczy oraz Michał Palarczyk z Suchej Beskidzkiej szkolą się obecnie pod okiem Mariusza Buritty z Cukierni Sowa. Nowy trener ma bogate międzynarodowe doświadczenie ? w styczniu 2014 roku zdobył wraz z Aleksandrą Sową i Maciejem Piętą trzecie miejsce w Lodziarskim Pucharze Świata Coppa del Mondo della Gelateria, a w 2011 r. był finalistą konkursu World Chocolate Masters w Paryżu.

Naszą ekipę swą wiedzą i konkursowym doświadczeniem wspierać będą także: Aleksandra Sowa, Paweł Małecki, Maciej Pięta, Jacek Zięba oraz Michał Doroszkiewicz, który ponadto będzie polskim jurorem w mistrzostwach. Jedną z obowiązkowych konkurencji ? deser lodowy w szkle ? oceniał będzie także Grzegorz Olma, redaktor naczelny miesięcznika ?W Piekarni, W Cukierni?.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple