header


Ze wschodnim akcentem

news_img1

Aż czworo cukierników zza naszej wschodniej granicy przezentuje swe prace w najnowszym, lipcowym wydaniu popularnego półrocznika cukierniczego. Wśród nich jest małżeństwo z Białorusi - Andriej i Ronja Dubowikowie. W świecie adeptów i mistrzów czekolady furorę robią jego internetowe kursy Pralinarium, które zaowocowały książką o takim samym tytule. Niewiele osób jednak wie, że pracownie w Mińsku dzieli on ze swoją żoną Ronją, Oboje do własnej czekoladziarni trafili nieco okrężną drogą. Ona była pilotką wycieczek, on sprzedawał systemy grzewcze do budynków mieszkalnych. Od 10 lat z powodzeniem realizują swoją cukierniczą pasję zdobywając uznanie daleko poza swoim krajem. Należą do światowej czołówki mistrzów czekolady.

Nina Tarasowa łączy rosyjską osobowość z edukacją cukierniczą w najlepszych francuskich uczelniach. Jest ambasadorką marek Cacao Barry i Sosa, świetnym ekspertem i wykładowcą cukierniczym. Warto podkreślić, że jej szkolenie planowane jest na początku przyszłego roku w łódzkiej Szkole Ashanti.

Barwną postacią w świecie gastronomii jest kolejny Rosjanin prezentujący swe prace w numerze. To Aleksiej Grebenszczikow, który wraz z bratem Artemem prowadzi ekskluzywną restaurację w Sankt Petersburgu – Bourgeois Bohemians.

Ale ten wschodni czy nawet rosyjski akcent łagodzony jest w bieżącym numerze obecnością takich mistrzów jak Francisco Migoya, Mark Walker, Ronny Emborg, Joaquin Soriano, Akihiro Kakimoto czy Luis Amado i jeszcze kilku innych.

So Good Magazine dostępny jest za naszym pośrednictwem: zamówienia i dodatkowe informacje: books@amkzoom.pl

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple