header


swet11

expo2020

Cologne2020

Cologne2020a

euro gastro

Mistrzostwo świata

news_img1

Jowita Woszczyńska z bydgoskiej Cukierni Sowa wygrała World Championship of Cake Desine 2019. To prestiżowy konkurs w randze mistrzostw świata. W tym roku uczestniczyło w nim 18 dekoratorów. Temat przewodni brzmiał – Tradycja i kultura twojego kraju. Impreza miała miejsce w trakcie targów Host w Mediolanie (19- 20 października).

Polka przygotowała prawdziwe arcydzieło. Zaprezentowała tort o imponujących rozmiarach składający się z kilkunastu elementów, które w czytelny sposób nawiązywały do symboli kojarzonych z Polską. Jowicie udało się w znakomity sposób połączyć Fryderyka Chopina z Mikołajem Kopernikiem oraz malarstwem Jacka Malczewskiego. Nawiązała też do polskiego folkloru, toruńskich pierników oraz… rodzimego piekarstwa. Oprócz tortu prezentacyjnego nasza reprezentantka przygotowała jeszcze dwie mniejsze prace – 18 centymetrowy tort jadalny oraz 30 centymetrowy, dekorowany na żywo z wiernym odtworzeniem technik i produktów zastosowanych przy wykonaniu tortu prezentacyjnego.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple