header


swet11

expo2020

Cologne2020

Cologne2020a

euro gastro

Nowy temat – nowe reguły

news_img1

Organizatorzy World Chocolate Masters (WCM) ogłosili temat najbliższej edycji konkursu. Jego finał zaplanowany został na jesień 2021 roku. Przygotowano sporo zmian, które uatrakcyjnią międzynarodową rywalizację. Polskie eliminacje odbędą się w lutym 2021.

W języku angielskim temat konkursu brzmi: #TMRW_TASTES_LOOKS_FEELS_LIKE. Nie łatwo go przetłumaczyć na język polski. Ale można zrobić to opisowo.

- Temat zrodził się ze społecznych obserwacji. Z jednej strony pojawiają się apokaliptyczne wizje przyszłości, z drugiej wciąż obecne jest podejście pełne pełnym optymizmu – mówi Ramon Morato. – Niektórzy sądzą, że jest to koniec świata. Jednocześnie, nowa generacja sprzeciwia się temu spojrzeniu, mając silną wiarę w przyszłość i chcąc dokonywać radykalnych zmian w świecie, tworząc go lepszym miejscem dla wszystkich. Nauka, technologia, kreatywność, przedsiębiorczość są ich narzędziami do dokonania zmian.

Zgłoszenia do konkursu oraz dodatkowe informacje pod adresem:

agata_baldwin@barry-callebaut.com

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple