header


NANAN nagrodzona

news_img1

Cukiernia NANAN zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Restaurant and Bar Design Awards w Londynie. Nagrodę przyznano w kategorii „colour”. Lokal nominowany był też w kategorii „cafe”. Wnętrze NANAN jest pierwszym projektem z Polski, który został nagrodzony w dziewięcioletniej historii konkursu.

Kilka miesięcy wcześniej ta sama cukiernia wygrała w konkursie Hospitality Design Awards w Nowym Jorku. W swojej kategorii walczyła z projektami z Nowego Jorku i z Guangzhou w Chinach.

NANAN zaprojektowana została przez BUCK STUDIO. Pracownia ta specjalizuje się w projektowaniu miejsc – sposobu ich funkcjonowania, charakteru oraz wyglądu. W swym bogatym portfolio ma realizacje restauracji, klubów, hoteli, sklepów, biur, salonów usługowych oraz obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i sportowych. BUCK STUDIO prowadzone jest przez Dominikę i Pawła Buck.

Miło nam poinformować, że cukiernię NANAN prezentowaliśmy na łamach naszego czasopisma w maju tego roku.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple