header


Kolejny medal dla Lauretty

news_img1

Nadzienia Lauretta po raz drugi z rzędu zdobyły Medal Europejski, nagrodę przyznawaną przez prestiżowy klub przedsiębiorców Business Center Club. Komisja konkursowa ponownie doceniła wysokie standardy jakości, konkurencyjność produktów oraz rosnący eksport. Aktualnie marka sprzedawana jest od Grecji po Finlandię, a także w Kazachstanie.

Business Center Club przyznaje Medal Europejski od 17 lat. W tym roku uhonorowano 132 polskie firmy, które są członkami BCC. Współorganizatorem konkursu jest także Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli, organ doradczy UE, dzięki czemu konkurs ma międzynarodowy charakter.

Podczas tegorocznej, 28. edycji, honorowe Medale Europejskie otrzymali Rolf Nikel - ambasador Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie, Marek Prawda - dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz miasto Częstochowa.

Producent nadzień Lauretta jest pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego firma Kandy. W branży spożywczej działa od 1985 roku. Jest liderem w produkcji owoców kandyzowanych oraz komponentów dla przemysłu mleczarskiego, lodziarskiego i cukierniczego. Więcej informacji na: www.lauretta.eu

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple