header


Gelato World Tour

news_img1

Po raz pierwszy nasz kraj dołącza do światowej trasy tego wydarzenia, które od kilku lat organizowane jest w Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Australii czy Emiratach Arabskich. Przedsięwzięciu patronują takie firmy jak Carpigiani i PreGel, wspiera je włoskie ministerstwo spraw zagranicznych. Gealto World Tour to konkurs mający wskazać najlepszy w sezonie smak lodów. Uczestnicy wyłaniani są w konkursach kontynentalnych. Finał finałów zaplanowano na wrzesień tego roku w Rimini.

Po raz pierwszy także lodziarze-rzemieślnicy z Polski mają szansę na udział w tym konkursie. Krajowe eliminacje odbędą się 10 maja w Łodzi, w siedzibie firmy Primulator. Zwycięzca tych eliminacji pojedzie w czerwcu do Bolonii, do siedziby Carpigiani Gelato University by powalczyć o udział w wielkim finale. Konkurentami będą mistrzowie lodów z Holandii, Belgii, Słowenii, Węgier i Czech.

Więcej informacji na stronie: http://www.primulator.pl/Gelato-World-Tour-2017-Polska

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple