header


Kandy z nominacją

news_img1

Firma Kandy z Piotrkowa Trybunalskiego została po raz kolejny doceniona prestiżowym wyróżnieniem. Otrzymała nominację do nagrody Lidera Polskiego Biznesu i tym samym znalazła się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw.

Lider Polskiego Biznesu to elitarny konkurs organizowany przez Business Center Club, największą w Polsce organizację zrzeszającą indywidualnych pracodawców. Do nagrody nominowane zostały 23 przedsiębiorstwa. Jury konkursu doceniło Kandy m.in. za dobre wyniki finansowe oraz społeczną odpowiedzialność firmy w prowadzeniu biznesu.

W konkursie honoruje się nie tylko przedsiębiorców. BCC przyznaje także Nagrody Specjalne dla osób spoza środowiska, wybitnych osobistości, za przyczynianie się do rozwoju gospodarki rynkowej w Polsce. W tym roku byli to papież Franciszek i kanclerz Angela Merkel.

Na zdjęciu: Dyrektor zarządzający Dariusz Socik odbiera nominację od prezesa BCC Marka Goliszewskiego

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple