header


POLAGRA-TECH 2016

news_img1

W czwartek, 29 września, zakończyło się najważniejsze wydarzenie branżowe w tym roku. Atrakcyjna wystawa targowa wypełniona nie tylko nowościami produktowymi, premierami rynkowymi i mieszankami Clean Label, ale przede wszystkim tłumami zwiedzających z całego świata. Wielkie święto branży spożywczo-gastronomiczno-opakowaniowej obejmowało 17 pawilonów targowych i wzięło w nim udział 1195 wystawców z 30 krajów, a ekspozycję odwiedziły ponad 63 tysiące profesjonalistów. Lista krajów, z jakich przybyli, jest imponująca: od Australii przez kraje Azji, m.in.: Korea Południowa, Chiny, Tajwan, Tajlandia po liczne państwa rosyjskojęzyczne (Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Kazachstan). Na targi przyjechali również klienci z całej Europy, w tym ze wszystkich krajów Półwyspu Skandynawskiego, a także z Afryki, Ameryki Północnej oraz Południowej.

Tegoroczna edycja była imponująca ilościowo i jakościowo. Mnóstwo nowości produktowych to już tradycja na targach POLAGRA-TECH, ale pojawiły się również premiery rynkowe. Prawdziwym hitem branży cukierniczej i lodziarskiej był pasteryzator do lodów rzemieślniczych Carpigiani Pastomaster HE, prezentowany przez firmę Primulator, który pozwala na przygotowanie pysznych lodów z niepasteryzowanego mleka (tzw. mleka prosto od krowy). Urządzenie to znakomicie wpisuje się w trend produkowania zdrowej żywności. Organizatorzy targów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów piekarni i cukierni, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia, specjalnie oznaczyli i wyróżnili produkty Clean Label, które były promowane na wiele miesięcy przed targami w Poznaniu. spotkań poświęconych kwestiom podatkowym, marketingowym, w tym związanych z aranżacją sklepów i miejsc sprzedaży.A za rok ? BAKEPOL w Lublinie

Targi POLAGRA-TECH były też czasem intensywnych przygotowań przyszłorocznej wystawy piekarsko-cukierniczej BAKEPOL. Jej organizatorzy (Międzynarodowe Targi Poznańskie) nawiązali współpracę z Wszechukraińskim Stowarzyszeniem Piekarzy. w wyniku której na targi w Lublinie przyjadą zorganizowane grupy piekarzy ze Wschodu.

Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały ofertę pakietową dla wystawców obejmującą udział w targach BAKEPOL 2017 i POLAGRA-TECH 2018. Gwarantuje ona korzystne warunki partycypowania w obu wydarzeniach biznesowych.

Przyszłoroczne Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL w Lublinie będą trwały od 9 do 12 września

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple