header


Zagrali w kręgle

news_img1

X Jubileuszowe Mistrzostwa Cukierników i Piekarzy w Bowlingu odbyły się w Namysłowie.

W tym roku mistrzostwa rozegrano w trzech kategoriach - młodzieżowej (do lat 16), kobiet i mężczyzn.

Wśród najmłodszych trzeci rok z rzędu bezkonkurencyjny był Marcin Koperski z Suchego Lasu pod Poznaniem, drugie miejsce zajęła Anna Dudek z Trzcianki, a trzecie Anna Szałata z Ostrowa Wielkopolskiego

W rywalizacji pań ubiegłoroczny sukces powtórzyła Dorota Buczak z Wrocławia, wyprzedzając Kamilę Grabarczyk (Wrocław) i Jolantę Szutowską z Wałbrzycha.

Wśród mężczyzn wygrał Andrzej Bącel z Wielunia. Drugie miejsce zdobył Zbigniew Baranowski z Lwówka Wlkp., a trzecie Radosław Szałata, który jako reprezentant firmy sponsorującej zrzekł się nagrody na rzecz zawodnika, który zajął kolejne miejsce - Stanisława Kibało - Starszego Cechu we Wrocławiu.

Sponsorami nagród już od 10 lat jest firma Zeelandia. Od 2 lat organizatorów mistrzostw wspomagają też Młyny Szczepanki, które ufundowały nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników.

Podaj adres e-mail, aby otrzymywać informacje na temat nowości na stronie*

X "Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Agencja Mediowo-Konsultingowa ZOOM Spółka Cywilna Barbara Zając, Grzegorz Olma, Newslettera z informacjami związanymi z Serwisem www.wpiekarni.pl i zamieszczonymi w jego ramach informacjami handlowymi.

© 2020 - ZOOM Agencja Mediowo-Konsultingowa B.Zając, G.Olma

Created by Nubsoft - Make IT Simple